Uitslagen 39e Hunebedtoernooi

Uitslagen 7 maart 2015

09:00 uur:

09:00 uur, Poule 1 Mat 4 (-45)
Plaats NAAM VOORNAAM
1 Harders Bjorn
2  Veen, van der Kelte
3  Jonker Jens
09:00 uur, Poule 9 Mat 4 (-44)
Plaats NAAM VOORNAAM
1  Rijnberg Himanshu
2 Doedens Daniel
3  Tankink Cas
 4  Laan, van der Wesley
09:00 uur, Poule 11 Mat 4 (-55)
Plaats NAAM VOORNAAM
1  Wiersma Dries
2  Prins Joost
3 Kleine Tristan
09:00 uur, Poule 13 Mat 5 (+60)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Loonstra Patrick
2 Wering Caylan
3 Banus Olaf
09:00 uur, Poule 27A  Mat x (-31)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Zantingh Tijmen
2 Klein Jaron
3 Brugge, ter Nick
09:00 uur, Poule 27A Mat 1 (-31)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Bies Oscar
2 Wennemars Ferron
3 Vos Ruben
09:00 uur, Poule 28 Mat 1 (-31)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Booij Justin
2 Langerijs Nick
3  Jansen Sven
4 Dekker Sven
09:00 uur, Poule 29 Mat 2 (-39)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Kanti Arif
2 Zwijnenberg Jelke
3 Zwijnenberg Sven
09:00 uur, Poule 30 Mat x (-xx)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Smook Bjorn
2 Bakker Jasper
3 Ahles Yuri
09:00 uur, Poule 32 Mat 2 (-27)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Bax Leon
2 Pool Erik
3 Mast Roald
09:00 uur, Poule 33 Mat 2 (-33)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Vries, de Evelien
2 Ifrasan Rumaisa
3 Dijkstra Ilse
09:00 uur, Poule 40 Mat 3 (-24)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Rustige Elise
2 Bosscha Lara
3 Buisman Eva
09:00 uur, Poule41 Mat 3 (-27)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Pool Heleen
2 Zegerius Michelle
3 Geraets Lynn
09:00 uur, Poule 42 Mat 3 (-30)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Gunst, de Rachel
2 Terp, van der Floor
3 Blommestijn Yinte
09:00 uur, Poule 45 Mat 5 (+50)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Janssen Raisa
2 Raspe Anna
3 Bos Inge
09:00 uur, Poule 46 Mat 5 (+55)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Hidding Laura
2 Schokker Danielle
3  –  –

11:00 uur:

11:00 uur, Poule 8 Mat 5 (-43)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Krikke Patrick
2 Heyden, van der Nick
3 Harmsen Daan
11:00 uur, Poule 16 Mat 5 (-50)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Wal, van der Senah
2 Klootstra Christi
3
11:00 uur, Poule 17 Mat 5 (-xx)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Zandt, van het Vera
2 Wittendorp Bente
3 Meer, van der Hiske
11:00 uur, Poule 23 Mat 4 (-45)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Heuker Thijs
2 Wierenga Finn
3 Wierstra Leon
11:00 uur, Poule 24 Mat 3 (-44)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Kuin Hidde
2 Brust Hidde
3 Bodde Bas
4 Schipper Bart
11:00 uur, Poule 25 Mat 1 (+44)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Zantingh Joran
2 Hoefnagel Jorrit
3 Schuurman Ian
11:00 uur, Poule 26  Mat 4 (-26)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Adelmeijer Ingmar
2 Langerijs Jay
3 Peters Dominique
11:00 uur, Poule 35 Mat 1 (-37)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Bouwhuis Rut
2 Marjane Layla
3 Rossen Melany
4 Braake, ter Olga
11:00 uur Poule 37 Mat 2 (-xx)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Arends Luna
2 Bos Alicia
3 Krommenhoek Samira

13:15 uur

13:15 uur, Poule 2 Mat 4 (-51)
 PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Raspe Huub
2 Wal, van der Samir
3 Bovendeerdt Lars
13:15 uur, Poule 3 Mat 5 (-57)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Everts Mart
2  Lingen, van Arno Sydo
3 Boer Dimitri
13:15 uur, Poule 4 Mat 5 (-65)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Veldman Reinder
2 Aeilkema Roy
3 Dunning Maurice
13:15 uur, Poule 5 Mat 5 (+68)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Aartsen Jochem
2 Hofman Gerben
3 Banus Björn
13:15 uur, Poule 6 Mat 4 (-36)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Boijenga Julian
2 Snoeier Menno
3 Laan, van der Maurice
13:15 uur, Poule 7 Mat 4 (-39)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Brink, ten Iwan
2  Walsem, van Mika
3  Hendriks Tim
13:15 uur, Poule 15 Mat 4 (-42)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1  Oost Cindy
2 Arens Luna
3 Bouwhuis Ereni
13:15 uur, Poule 18 Mat 1 (-31)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Steringa Quinten
2 Krebbers Marin
3 Akudaman Jaylani
4 Meijer Gabriel
13:15 uur, Poule 19 Mat 2 (-29)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Mast Reitse
2 Jong, de Fenne
3 Prinsen Niek
13:15 uur, Poule 20 Mat 2 (-33)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Stuurman Tim
2 Rattink Luuk
3 Onna, van Robin
13:15 uur, Poule 21 Mat 3 (-37)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Wacker Alex
2 Bosscha Hidde
3 Hooijer Ronald
13:15 uur, Poule 22 Mat 3 (-38)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Tekelenburg Rik
2 Klein, de Milan
3 Ballegooijen, van Stefan
13:15 uur, Poule 31 Mat 1 (-32)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Loenen Sinne
2 Bodde Luuk
3 Luursema Willem
13:15Poule 36 Mat 2 (-38)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Pool Janniek
2 Kleinhuis Yanna Yu
13:15 Poule 38 Mat 2 (-44)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Oost Cindy
2 Meer, van der Yrsa
3 Heuving Manon
13:15 Poule 39 Mat 2 (+45)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Pruim Tessa
2 Hufenbach Daphne
3 Asch, van Jente
13:15 uur, Poule 43 Mat 3 (-35)
PLAATS NAAM VOORNAAM
1 Douma Danique
2 Weerman Chantal
3 Seinen Anoek

 

Judovereniging Borger